Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Community Season 6Rated ★ 3.5
Community Season 5Rated ★ 4.0
Community Season 4Rated ★ 3.0
Community Season 3Rated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5