Movies
Ratings
347
Summer WarsRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
The Party 2Rated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
NellRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Rent-a-CatRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0