Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
GiftedRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5