Series
Ratings
26- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 4.0
Beshari GurashiRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 3.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
Carole and TuesdayRated ★ 3.5
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 4.5
Your Turn To KillRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Free!Rated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 4.5
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 3.0