Titles you rated
The GodfatherRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 4.0