Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Lessons In ChemistryRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
ReLIFERated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5