Titles you rated
Cold EyesRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.5
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 5.0
ChampionRated ★ 2.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Deep TrapRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 1.5
AshfallRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5