Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Dodge DanpeiRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Dragon Quest: The Adventure of DaiRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5- Fighting SpiritRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0- King and QueenRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5