Movies
Ratings
335
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 2.5
CartRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0