Titles you rated
Beastie BoysRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 2.5
Raise the Red LanternRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5