Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 3.0