Series
Ratings
194
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 1Rated ★ 3.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.5
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 3.5
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme Anima +Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5