Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 0.5- Hare+Guu FinalRated ★ 5.0
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5
Detective Academy QRated ★ 4.0
MMTGRated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 3.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 0.5- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Produce 101Rated ★ 0.5
LIAR GAMERated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 1.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 2.5