Series
Ratings
61
Romantics AnonymousRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
The Brothers SunRated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
VivantRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0
Vikings: Valhalla Season 1Rated ★ 3.0