Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0