Titles you rated
American PrimevalRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0