Movies
Ratings
34
17 AgainRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0