Titles you rated
SennaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 4.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0