Movies
Ratings
552
Les MisérablesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 2.0
FrankRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
LetoRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.0
What Maisie KnewRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 5.0