Series
Ratings
65
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
The OARated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5