Titles you rated
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
No Game No Life: ZeroRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0