Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
1899Rated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0- The Disney AfternoonRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Dope Season 3Rated ★ 3.5- Dope Season 2Rated ★ 3.5
Dope Season 1Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5