Movies
Ratings
77
Patch AdamsRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0