Series
Ratings
12- ShamelessRated ★ 4.5
The Outer LimitsRated ★ 4.5
The Outer LimitsRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5