Movies
Ratings
1422
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Perfect ProposalRated ★ 2.5
UnfriendedRated ★ 2.0
The Haunting of HelenaRated ★ 3.0
Hellraiser: HellworldRated ★ 4.0
Candyman: Farewell to the FleshRated ★ 4.0
Mimic: SentinelRated ★ 2.0
RoomMateRated ★ 0.5- NavigationRated ★ 1.0
Phobia 2Rated ★ 1.0
The BabadookRated ★ 4.0
The Lazarus EffectRated ★ 3.0
DemonicRated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0