Series
Ratings
286
Princess HoursRated ★ 5.0- Urban Legends Deja Vu Season 2Rated ★ 3.0
- Urban Legends Deja Vu Season 1Rated ★ 3.0
My Heart Twinkle TwinkleRated ★ 2.0- Pink LipstickRated ★ 3.0
Angel's ChoiceRated ★ 4.0
Iron Lady ChaRated ★ 2.5
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.5
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 3.0
Life Special Investigation TeamRated ★ 3.0
Pure Pumpkin FlowerRated ★ 3.0- Fairy and SwindlerRated ★ 3.0
Glass CastleRated ★ 3.5- Living Among the RichRated ★ 2.5
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0
Smile, MomRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 3.0- AquariusRated ★ 3.0
- Korean Ghost StoriesRated ★ 3.0
- RomanceRated ★ 3.5