Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.5