Series
Ratings
52
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0