Titles you rated
The MercilessRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0
ConcussionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0