Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5
The NunRated ★ 2.5
MigrationRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 3.5
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Palm SpringsRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 2.5
SmileRated ★ 3.0
AtlasRated ★ 3.0