Titles you rated
Wind BreakerRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Classroom of the EliteRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
Black Clover Season 1Rated ★ 2.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.0