Movies
Ratings
723
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
The HousemaidRated ★ 2.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
MotherRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 2.5