Titles you rated
HerRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
ExtractionRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Old GuardRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5