Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Long ShotRated ★ 3.0
BrightburnRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Mazinger Z: InfinityRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 2.0