Movies
Ratings
757
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
KlausRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 2.5
Woman in GoldRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Big Fish & BegoniaRated ★ 0.5
American SonRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
First ManRated ★ 2.5