Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- LieRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5- Several Questions That Make Us HappyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0