Movies
Ratings
77
Gosford ParkRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The Zen DiaryRated ★ 3.5
The Age of InnocenceRated ★ 4.5
The Final LessonRated ★ 4.5
3 GenerationsRated ★ 3.5
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 4.5
ThérèseRated ★ 3.5
Ingrid Bergman: In Her Own WordsRated ★ 3.5
One Fine MorningRated ★ 3.5
Like Someone in LoveRated ★ 3.0- You Are Such a FoolRated ★ 4.5
GrandmaRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
MaborosiRated ★ 3.5
BelovedRated ★ 3.5
Nothing Fancy: Diana KennedyRated ★ 3.5
The Last BusRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 3.0