Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0