Series
Ratings
110
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Knights of SidoniaRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0