Movies
Ratings
520
The GameRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
BladeRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.5