Movies
Ratings
249
Love SarahRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
VolverRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Sleepless NightRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
Blue HourRated ★ 3.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0