Titles you rated
Tomb RaiderRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5- Little Big SoldierRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Brick MansionsRated ★ 2.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5