Series
Ratings
111- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 0.5
- The Future DiaryRated ★ 0.5
- The Laughing SalesmanRated ★ 0.5
My MisterRated ★ 0.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 1.0
Mr. Osomatsu Season 3Rated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 2.5
Scum's WishRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.0
FLCLRated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0