Series
Ratings
77
AdolescenceRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
Zero DayRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 2.5
MovingRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 5.0