Titles you rated
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0