Movies
Ratings
15
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0