Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 5.0