Titles you rated
BroadchurchRated ★ 4.5
ChapelwaiteRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Mad MenRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0- Mad MenRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 2.5