Movies
Ratings
1148
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Another RoundRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
DreddRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0