Titles you rated
Our TimesRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5